Předpovědi cen Terra Classic: Kam se kryptoměna LUNC dostane po 18% rally?

Předpovědi cen Terra Classic (LUNC-USD) stojí za to zkontrolovat v pátek, protože krypto dnes zažívá velkou rally!

Dnešní růst ceny Terra Classic přichází bez jakýchkoli významnějších zpráv týkajících se této kryptoměny. I přesto se o něj investoři zjevně zajímají, protože v pátek zaznamenává silné obchodování. V době psaní tohoto článku vzrostl objem obchodů o 97,9 % na zhruba 238,27 milionu dolarů.

Terra Classic si letos prošla těžkým obdobím, protože ji těžce zasáhl kryptoměnový krach. Ten mimo jiné poškodil její pověst mezi investory, protože její stablecoin si nedokázal udržet svou hodnotu. To dokonce vedlo k tomu, že se jiný blockchain snaží přesunout vývojáře na svou platformu.

Navzdory tomu všemu Terra Classic chrlí dál i po skoku, který vytvořil novou síť Terra (LUNA-USD). Pojďme se níže podívat na to, jaká budoucnost čeká LUNC!

Předpovědi ceny Terra Classic

DigitalCoinPrice začíná naše pokrytí LUNC s průměrným odhadem ceny 0,000154 USD pro rok 2023.Další v pořadí je CoinPedia, jejíž publikace očekává průměrnou cenu 0,0002809 USD za token v roce 2023.SwapSpace se připojuje k našemu seznamu s předpovědí ceny 0,000065 USD za Terra Classic v roce 2023.