Ripple je odolná kryptoměna. Kam se bude vyvíjet cena tohoto altcoinu?

XRP (XRP-USD) je jednou z nejzajímavějších kryptoměn, a proto zájem o předpovědi ceny XRP prudce vzrostl. Investoři se snaží z řady katalyzátorů a protivětrů rozeznat, kam tato mince směřuje.

Upřímně řečeno, je to nyní obtížný úkol.

Dnešní rally o více než 3 % za posledních 24 hodin naznačuje rostoucí býčí sentiment. Celkově se dnes trh s kryptoměnami zotavil působivým způsobem a poprvé po několika týdnech překonal hranici 1 bilionu dolarů. Zatímco investoři budou trávit čas tím, zda tento trend může pokračovat, XRP pravděpodobně zůstane v centru pozornosti.

Je to proto, že se v současné době jedná možná o jednu z mincí s vyšší volatilitou v první desítce. Mateřská společnost XRP, Ripple, stále vede soudní spor s americkou Komisí pro cenné papíry. Tento soudní spor nadále snižuje hodnotu XRP.

Investoři se však na možné výsledky tohoto případu dívají stále optimističtěji. Zdá se, že odborníci s tím souhlasí. Pojďme se ponořit do toho, kam by podle mluvících hlav mohla tato mince dále směřovat.

Předpovědi ceny XRP

Pro kontext: XRP se v současnosti obchoduje za 36 centů za minci.

WalletInvestor uvádí pro XRP jednoletý a pětiletý cílový kurz 59 centů, respektive 1,53 USD.Podobně společnost Gov Capital předpokládá, že by XRP mohla za rok stát 97 centů a za pět let 5 dolarů.A konečně DigitalCoinPrice naznačuje, že XRP by mohla mít průměrnou hodnotu 53 centů v roce 2023 a 82 centů v roce 2027.