Nakupujte Las Vegas Sands, protože počet cestujících do Singapuru se zvyšuje

Podle Wells Fargo je nyní vhodná doba pro nákup společnosti Las Vegas Sands.

Firma zvýšila váhu akcií herní společnosti na „overweight“ z „equal weight“ a zvýšila cílovou cenu na 45 USD ze 43 USD, což představuje 20% nárůst oproti současnému stavu.

Důvodů pro zvýšení je několik. V Singapuru dosáhla návštěvnost hromadných stolů a hracích automatů ve druhém čtvrtletí přibližně 90 % úrovně roku 2019, přestože návštěvy a letecká doprava se pohybují na úrovni přibližně 50 % čísel roku 2019, napsal analytik Daniel Politzer. Navíc očekávání v Macau, které zůstává kvůli Covidu zavřené, se podle něj nemohou o mnoho zhoršit. Přesto je současná cena akcií díky nárůstu ocenění pro investory atraktivním místem k nákupu.

Návrat návštěvníků do Singapuru podle Wells Fargo prozatím více než kompenzuje Macao, přičemž další růst akcií by měl nastat, až se Macao znovu otevře.

„Předpokládáme, že se situace otevře do konce roku 2022, což povede ke stabilnímu oživení v roce 2023, kdy se GGR pro klienty vyrovná ~70 % úrovně z roku 2019, a k plnému oživení pro klienty v roce 2024,“ uvedl Politzer. Znovuotevření Macaa, pokud a kdy k němu dojde, by mohlo akcie posunout do poloviny 50 dolarů, což je zhruba 50% nárůst oproti současnému stavu.

Zdroj: Getty Images

Do budoucna budou analytici sledovat několik katalyzátorů, které budou mít na Las Vegas Sands vliv. Patří mezi ně Čína, která buď zmírní cestovní omezení, nebo vytvoří cestovní bublinu, a větší jasnost ohledně covidové situace v zemi, která bude pravděpodobně následovat po 20. sjezdu strany ČKS koncem roku. Budou také sledovat známky oživení návštěvnosti Singapuru a návrat kapacity letecké dopravy.

Rating a cílovou cenu Wells Fargo mohou ohrozit potenciální rizika. Patří mezi ně možnost nepříznivých politik a regulací, které by mohly omezit poptávku zákazníků, zvýšená konkurence v Macau, zpomalující se hospodářský růst v Číně, který nutí spotřebitele omezit cestování a hazardní hry, nebo zásah do cestovního ruchu v oblasti.